Ceník

7.30 – 13.30  cena 250,- Kč + 39,- Kč oběd

7.30 – 16.00  cena 400,- Kč + 39,- Kč oběd

V případě naléhavé potřeby- nárazově, lze prodloužit zdarma otevírací dobu od 7:00h.

Lze samozřejmě domluvit individuální časový rozvrh pro přizpůsobení se harmonogramu dětí/miminek.

Slevy pro sourozence a děti docházející min. 4x týdně. Při celotýdenní docházce je cena 1000,- a 1600,-.

Tarif pro pracující rodiče je 6500,- měsíčně pokud je dítko zkušený a spokojený Klubíčkář.

Věříme, že cena, kterou držíme již od začátku, je přímo úměrná vzdělávání a zázemí, které nabízíme Vašim dětem. Klubíčko se maximálně snaží o individuální rozvíjení dětí a jejich další zařazení do kolektivu. 8 hodinový program plus kroužek (16-17h), je dle našeho čistého svědomí to nejlepší pro dítě aby se zabavilo, mělo řád ale nemělo pocit "odložence". Vím, že někteří rodiče apelují na prodloužení otevírací doby z důvodu pracovní vytíženosti, chápu je, nicméně si stojim za tím, že osmihodinová "směna" stačí dospělému natož dítěti, a nedovedu si představit 10-11-12h pravidelný program při němž by se Vaše dítko cítilo dobře a jistě... To je z mého pohledu kontraproduktivní-z pohledu dítete samozřejmě. Děkuji za pochopení.

První Klubíčkáři už chodí do VIII. tříd a jsou to šikulové. Rozdíl mezi hlídáním a vzděláváním je opravdu velký...

Vaše dítě si po adaptaci u nás-na nás, může chodit jak chce\te, nemáme žádné požadavky kolikrát týdně\měsíčně musí Klubíčkář přijít, prostě si návštěvy řídí maminka- nebo tatínek....

Ovšem pro čas adaptace doporučujeme 1x týdně.

Klubíčko Štěchovice

Mlýn- Hlavní 401 Štěchovice