Ceník

7:30 - 16:00        (Cena 440,- Kč + 50,- Kč oběd)

490 Kč

V případě naléhavé potřeby - nárazově, lze prodloužit zdarma otevírací dobu od 7:00h.

Lze samozřejmě domluvit individuální časový rozvrh pro přizpůsobení se harmonogramu miminek.

Slevy pro sourozence, obědy zdarma.

Věříme, že cena, je přímo úměrná vzdělávání a zázemí, které nabízíme Vašim dětem. Na 20 dětí jsou přítomny 4 tety (babička), aby všechny děti měli opravdu prostor a čas se začlenit, naučit, pohrát, jít na procházku-nebo nejít, pomazlit... Klubíčko se maximálně snaží o individuální rozvíjení dětí a jejich další bezproblémové zařazení do kolektivu. 8 hodinový program plus kroužek (16-17h), je dle našeho čistého svědomí to nejlepší pro dítě aby se zabavilo, mělo řád ale nemělo pocit "odložence". Někteří rodiče apelují na prodloužení otevírací doby z důvodu pracovní vytíženosti, chápeme je, nicméně si stojíme za tím, že osmihodinová "směna" stačí. Máme pravidelný, rozmanitý 8h program při němž se Vaše dítka cítí dobře a jistě... My s nimi také, samozřejmostí je, že tety jsou s dětmi celý den (nemáme dvě směny). Děkujeme za pochopení.

První Klubíčkáři už chodí na střední a vysoké školy a jsou to šikulové. Rozdíl mezi hlídáním a vzděláváním je opravdu velký... Začíná to u Vás milí rodičové :-)

Vaše dítě si po adaptaci u nás-na nás, může chodit jak chce\te, nemáme žádné požadavky kolikrát týdně\měsíčně musí Klubíčkář přijít, prostě si návštěvy řídí maminka- nebo tatínek....

Ovšem pro čas adaptace doporučujeme 2x týdně.

Pokud potřebujete zamluvený - zaplacený termín pro dítko změnit nebo zrušit, bezplatně jej převádíme do 18h den předem, tzn pokud chodíte úterky, tak až do pondělí do 18h lze po zaslání SMS "den" převést na někdy jindy... pokud pondělí tak do neděle do 18h... atd.