Každé pondělí dopoledne

Pohybové cvičení s Lenčou

Cena: 300,- na měsíc (4 lekce)

Vaše děti povede "Lenka Hudáková"

Jmenuji se teta Lenča, od 6 let jsem členkou SDH Sloup, kde od 15 let vypomáhám s trénováním dětí a mládeže.

2019 jsem vystudovala pedagogickou školu v Dejvicích se specializací na tělesnou výchovu

Nyní studuji bakalářský obor na pedagogické fakultě v Hradci Králové.

Každou středu dopoledne

Flétnička s Ráďou

Cena: 300,- na měsíc (4 lekce)

Vaše děti povede "Radomila Smíšková"

Lektorka hudebně - pěveckých kroužků Meloďáček, v rámci Muzikálové akademie se podílí na výuce zpěvu.

Dvacet let spolupracuje s ředitelem ZUŠ Blatná Martinem Škantou, s nímž zpívala v duu Profil. V pražském studiu hudebního vydavatelství Platón společně natočili CD Nechte zvony znít nebo známé folkové a trampské písně.

Věnuje se také lidem s mentálním postižením ve svém sboru Hvozďáček, se kterým se účastnila festivalu Svět hudby pro všechny v pražské organizaci Modrý klíč.

Každý čtvrtek dopoledne

Pidiangličtinka s Olí

Cena: 400,- na měsíc (4 lekce)

Vaše děti povede "Olga Hladová"

Jmenuji se teta Oli a jsem lektorka angličtiny.

Těším se, že vašim dětem přiblížím angličtinu. Budeme si hrát a zpívat, a tak jako mimochodem se přirozeně učit anglicky.

Cílem naší PIDI ANGLIČTINY je předat vašim dětem zábavnou a aktivní formou angličtinu, naučit je první slovíčka a vytvořit tak pozitivní a radostný přístup k angličtině, ze kterého budou v budoucnu čerpat.

O mně

Angličtinu učím od svých dvaceti let kontinuálně s přestávkou na 8 let, kdy jsem si odskočila do korporátní firmy, abych poznala svět zase z jiné stránky. Vystudovala jsem VŠE obor Zahraniční obchod se specializací zaměřenou na cizí jazyky.

Učení angličtiny je mojí vášní a radostí.

Prosazuji přirozený a kreativní způsob výuky jak pro dospělé, tak pro děti. Studovala jsem mimo jiné Montessori vzdělávání, jehož prvky do výuky angličtiny pro děti vkládám.

Každý pátek dopoledne

Výtvarníček s Šimčou

Cena: 400,- na měsíc (4 lekce)

Vaše děti povede "Lenka Šimůnková"

Jmenuji se teta Šimča a v Klubíčku působím od roku 2017.

Ve výtvarném kroužku děti seznamuji se širokou škálou výtvarných technik, používáme rozmanité a netradiční materiály.

Kreslíme, malujeme, batikujeme, malujeme na textil, vyrábíme šablony, pracujeme s korálky, přírodninami, filcem, modelínou...

Odpolední kroužky

Pondělí - DISKO TRYSKO

Tancování na básničky a písničky. Tancování individuální, skupinové i ve dvojicích.

s tetou Lenčou

Úterý - POHYBOVKY

Obratnost, rovnováha, rozvoj pohybové zdatnosti a dovednosti dětí. Používání gymnastických pomůcek.

s tetou Renčou

Středa - BALÓNKY

Cvičení a rozvoj pohybové dovednosti s malými míčky i velkými míči. Hry s padákem.

s tetou Lenčou

Čtvrtek - ANGLIČTINKA

Pohybová angličtinka, plná písniček, básniček a dětem známých slovíček.

s tetou Oli

Pátek - VÝTVARKA

Malování obrázku, vyrábění z různých materiálů   různými technikami.

s tetou Šimčou

75,- tetě po kroužku